151. Malarz nierozpoznany

1,000.00

ADMIRAŁ HORATIO NELSON,pocz. XIX w.

Olej, płótno; 31 x 22,5 cm
Na odwrocie: Admiral Nelson
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1500 – 2000