149.Jerzy KOSSAK

18,000.00

PATROL ÓSMEGO PUŁKU UŁANÓW, 1929

Olej, tektura; 37,5 x 49 cm
Sygnowany p.d.: Jerzy Kossak 1929
Na odwrocie papierowa, drukowana, wypełniona piórem nalepka: Zygfryd Reizes / Salon Sztuki / Lwów, 3-go Maja 11 a. / Nr. 203 / Autor J. Kossak / Tytuł dzieła „Patrol” / Cena sprzedaży / Rodzaj; stempel składu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz w Krakowie
Cena wywoławcza 18000
Estymacja 23000 – 25000