148. Wojciech KOSSAK

40,000.00

TRĘBACZ UŁANÓW I JEGO SROKACZ, 1924

Olej, tektura; 47 x 44 cm
Sygnowany p.d.: Wojciech Kossak / 1924
Cena wywoławcza 40000
Estymacja 50000 – 60000