141. Szymon WYPYCH

1,000.00

TRENY, 1983

Brąz; 14 x 21 cm
Sygnowany p.d.: S.W.
Lit. Szymon Wypych Ekspresja ciszy, Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie, 2009, il.
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1200 – 1500