140. Szymon WYPYCH

1,000.00

PANTOKRATOR, 1983

Brąz; 21 x 9,5 cm
Sygnowany L.d.: S.W.
Lit. Szymon Wypych Ekspresja ciszy, Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie, 2009, il.
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1200 – 1500