139. Szymon WYPYCH

1,000.00

PAMIĘCI JANA KOCHANOWSKIEGO, 1983

Brąz; 19,5 x 20,5 cm
Sygnowany p.d.: S.W.
Lit. Szymon Wypych Ekspresja ciszy, Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie, 2009, il,
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1200 – 1500