127. Witold POLAŃSKI

2,000.00

RYNEK W KAZIMIERZU, 1957

Olej, płótno; 50,5 x 64,5 cm
Sygnowany p.d.: W. Polański 1957
Cena wywoławcza 2000
Estymacja 2500 – 3000