125. Andrzej Maciej CIOK

400.00

WIERZBY W ZIMOWYM PEJZAŻU

Olej, płótno; 70 x 80 cm
Sygnowany p.d.: AM. CIOK
Cena wywoławcza 400
Estymacja 800 – 1000