121. Andrzej Maciej CIOK

400.00

PEJZAŻ Z DREWNIANYM KOŚCIÓŁKIEM

Olej, płótno; 50 x 61 cm
Sygnowany p.d.: AM. CIOK
Cena wywoławcza 400
Estymacja 800 – 1000