111. Jerzy Wiktor JĘDRZEJAK

1,000.00

DZIEWCZYNA I KWIATY, 2005

Olej, tektura; 26 x 15,5 cm (w świetle ramy)
Sygnowany p.d.: 05 Viktor Jędrzejak
na odwrocie nalepka: Obraz brał udział w wystawie w Centrum Rysunku i Grafiki im. T. Kulisiewicza w Kaliszu listopad 2005 – luty 2006

Jerzy Wiktor JĘDRZEJAK
1956 Kalisz – 2024
Studiował w WSP w Częstochowie. Brał udział w blisko 100 wystawach zbiorowych m.in. we Wrocławiu, Toruniu, Bielsku-Białej, Ostrowie Wlkp., Syros (Grecja) i w Nowym Jorku. Ma na swoim koncie 26 wystaw indywidualnych na trzech kontynentach. Laureat dwudziestu jeden malarskich konkursów ogólnopolskich. Poszukiwacz starych przedmiotów i ukrytego w nich czasu.
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 2000 – 2500