110. Jerzy Wiktor JĘDRZEJAK

1,000.00

PRZY ŚCIANIE PŁACZU, 2000

Olej, tektura; 24 x 18,5 cm
Sygnowany d.: Viktor J. Jędrzejak 2000
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1400 – 1500