109. Jerzy Wiktor JĘDRZEJAK

1,000.00

MNICH NA PAROS, 1996

Olej, płótno; 24 x 19,2 cm
Sygnowany d.: Viktor J. Jędrzejak 96 mnich – Paros.
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1400 – 1500