108. Jerzy Wiktor JĘDRZEJAK

1,000.00

RABIN, 1995

Olej, płótno naklejone na tekturę; 29,5 x 25 cm
Sygnowany p.d.: Viktor J. Jędrzejak / 95
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1500 – 1800