107. Jerzy Wiktor JĘDRZEJAK

1,000.00

RABIN Z TORĄ, 1994

Olej, tektura; 24 x 18 cm
Sygnowany d.: Vi k tor Jerzy Jędrzejak 94
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1500 – 1800