103. Rafał OLBIŃSKI

75,000.00

KRÓLOWA NOCY, 2019

Akryl, płótno; 41 x 31 cm
Sygnowany p.d.: Olbiński
Certyfikat autorski

Scenografia do “Czarodziejskiego fletu” to mój powrót do dzieciństwa. Ta opera jest ziarnem, które zasiewa się, aby dzieci w przyszłości były otwarte na sztukę Rafał Olbiński, twórca scenografii do opery Mozarta realizowanej przez Warszawską Operę Kameralną.
Cena wywoławcza 75000
Estymacja 95000 – 100000