102. Marian MICHALIK

29,500.00

W OCZEKIWANIU NA PRZYBYCIE, 1989

Olej, płótno; 56 x 66 cm
Sygnowany l.d.: 56 x 66 cm
Sygnowany l.d.: Michalik’89
Pochodzenie: z kolekcji Stephana Jopa, przyjaciela artysty
Cena wywoławcza 29500
Estymacja 37000 – 40000