098. Borys MICHALIK

3,000.00

WNĘTRZE Z KOBIETĄ PRZY LAMIE NAFTOWEJ, 1987

Olej, tektura; 50 x 38 cm
Sygnowany l.d.; BTM. 87.’ na odwrocie: BTM / Borys Michalik Częstochowa 1987
Cena wywoławcza 3000
Estymacja 3800 – 4000