097. Ewa TUDORSKA

400.00

BIAŁE RÓŻE W SZKLANYM WAZONIE

Olej, płótno naklejone na tekturę; 51 x 39 cm
Sygnowany p.d.: Tudorska
Na odwrocie: Ewa Tudorska / -Róże – Olej
Cena wywoławcza 400
Estymacja 800 – 1000