088. Malarz nierozpoznany

2,000.00

STUDIUM JASNOWŁOSEJ, ok. 1900

Olej, płótno; 51 x 41 cm
Sygnowany l.d.: nieczytelnie
Cena wywoławcza 2000
Estymacja 2500 – 3000