085. Konstanty SZEWCZENKO

500.00

ŻNIWIARKA

Olej, tektura; 20,5 x 15,5 cm
Sygnowany p.d.: K. Szewczenko
Cena wywoławcza 500
Estymacja 1000 – 1500