076. Malarz nierozpoznany

1,200.00

STUDIUM TRAW, XVIII / XIX w.

Tusz, piórko, akwarela; 34 x 23,4 cm (w świetle p-p)
Cena wywoławcza 1200
Estymacja 2000 – 3000