075. Andrzej JURKIEWICZ

300.00

LEKTURA NA TARASIE, 1931

Akwaforta, papier; 26 x 19,5 cm (kompozycja)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: 1931 A Jurkiewicz
Cena wywoławcza 300
Estymacja 500 – 600