073. Willi MÜNCH-KHE

150.00

UKRZYŻOWANIE, 1925

Akwaforta, akwatinta, papier; 11,8 x 10 cm (kompozycja)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Kreuzigung / 5 10 Willi Münch-Khe / 1925
Oprawiony
Cena wywoławcza 150
Estymacja 200 – 250