068. Malarz nierozpoznany

600.00

DAMA W LILIOWEJ SUKNI, ok. 1920

Olej, płótno; 102,5 x 56,5 cm
Sygnowany p.d.: nieczytelnie
Cena wywoławcza 600
Estymacja 800 – 1000