067. Jan LEWICKI

150.00

WIECZÓR DZIEWIC W OKOLICACH MIŃSKA

Litografia kolorowana akwarelą, papier; 27 x 19 cm (w świetle p-p)
Sygnowany z kamienia l.d.: J. Lewicki; p.d.: Lith. de Simon fils a Strasbourg
Z: Leona Zienkiewicza „Les Costumes du Peuple Polonais”, 1838-41
Cena wywoławcza 150
Estymacja 200