066. Paweł POGOWSKI

500.00

MĘŻCZYZNA W FOTELU

Olej, płótno; 72 x 60,5 cm
Sygnowany l.g.: P. Pogowski

Paweł POGOWSKI
1891 – 1946
Malarz. Pracownik Muzeum Wielkopolskiego w Poznaniu, wykładowca w zakresie projektowania i konserwacji na wydziale malarstwa dekoracyjnego Poznańskiej Szkoły Sztuk Zdobniczych.
Cena wywoławcza 500
Estymacja 1000 – 1200