065. Gizela KLIMASZEWSKA (Klimaszewska Arctowa)

1,000.00

PEJZAŻ Z MOSTKIEM

Olej, płótno; 42 x 52 cm
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1500 – 1800