063. Gizela HUFNAGEL (Klimaszewska Arctowa)

1,000.00

PEJZAŻ Z MŁYNEM

Olej, płótno; 50 x 59 cm
Sygnowana p.d.: Gizela Klimaszewska
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1200 – 1500