062. Gizela HUFNAGEL (Klimaszewska Arctowa)

1,000.00

GÓRSKI POTOK

Olej, płótno; 54 x 66 cm
Sygnowany l.d.: Gizela Klimaszewska
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1500 – 1800