061. Malarz nierozpoznany

400.00

GŁÓWKA DZIECKA, 1899

Akwarela, papier; 17,5 x 12,2 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: H.F.S. / 1899
Cena wywoławcza 400
Estymacja 600 – 800