057. Louis Simon CABAILLOT-LASSALLE

3,000.00

DZIEWCZYNKA Z PSEM

Olej, deska; 22 x 16 cm
Sygnowany l.d.: L=Lasalle
Cena wywoławcza 3000
Estymacja 3600 – 4000