056. Hilmar DILMANN

1,500.00

MĘŻCZYZNA Z FAJKĄ

Olej, deska; 26 x 23 cm
Sygnowany p.d.: H. Dillmann
Cena wywoławcza 1500
Estymacja 1900 – 2000