055. Gerhard DICKMEIS

4,000.00

DZIEWCZYNA I KACZKI

Olej, płótno, 80,5 x 70,5 cm
Sygnowany p.d. charakterystyczny podpis artysty
Cena wywoławcza 4000
Estymacja 5000 – 6000