054. Jacques ZUCKER (Jakub Cukier)

4,000.00

PORTRET KOBIECY

Olej, tektura; 39,5 x 33 cm
Sygnowany p.g.: Jacques Zucker
Cena wywoławcza 4000
Estymacja 5000 – 6000