053. Alexander ECKNER

400.00

ORKA, 1917

Akwaforta, papier; 15 x 31,5 cm (kompozycja)
Sygnowany z płyty l.d.: Aeckner / 1917
Oprawiony
Cena wywoławcza 400
Estymacja 500 – 600