051. MALARZ NIEROZPOZNANY

600.00

CERKIEW, ok. 1930

Olej, tektura; 22 x 27 cm
Sygnowany p.d.:V.W. K
Na ramie nalepka magazynu przyborów malarskich Jan Promilski we Lwowie
Cena wywoławcza 600
Estymacja 800 – 1000