050. Wacław MASŁOWSKI

1,500.00

NAD STAWEM

Akwarela, papier; 35,5 x 25 cm
Sygnowany p.d.: W. Masłowski
Oprawiony
Cena wywoławcza 1500
Estymacja 1800 – 2000