049. Antoni KOZAKIEWICZ

2,000.00

WIERZBY PRZED DOMEM, 1913

Akwarela, papier; 19,5 x 25,5 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: AKozakiewicz 913
Cena wywoławcza 2000
Estymacja 2500 – 3000