047. Adolf REINERT

1,200.00

PEJZAŻ Z KOŚCIOŁEM NAD RZEKĄ

Olej, płótno; 30,4 x 40 cm
Sygnowany l.d.: A. Rheinert
Cena wywoławcza 1200
Estymacja 1600 – 1800