045. Maurice BLOND (Maurycy Blumenkranc)

1,200.00

MARTWA NATURA – DWA DZBANKI I PATERA Z OWOCAMI

Akwarela, na podrysowaniu ołówkiem, papier; 50 x 65,5 cm
Sygnowany p.d.; M. Blond
Oprawiony
Cena wywoławcza 1200
Estymacja 2000 – 2200