044. SZEŚĆ TABLIC

500.00

BOTANICZNYCH, XVIII / XIX w.

Akwaforta kolorowana akwarelą, papier; 8 x 6 cm (w świetle p-p)
Oprawione
Cena wywoławcza 500
Estymacja 800 – 1000