040. Eugeniusz GROS

2,000.00

RÓŻOWE GOŹDZIKI W SZKLANYM WAZONIE

Olej, tektura; 55 x 42 cm
Sygnowany p.d.: Eugeniusz Gros
Cena wywoławcza 2000
Estymacja 3000 – 4000