038. Andrzej JURKIEWICZ

700.00

MARTWA NATURA: DZBANKI I JABŁKA, 1936

Akwarela, papier; 37 x 49 cm
Sygnowany p.d.: Jurkiewicz 36
Oprawiona
Cena wywoławcza 700
Estymacja 1000 – 1200