037. Charles GILBERT-MARTIN

3,000.00

MARTWA NATURA Z KWIATAMI I ZEGARKIEM

Olej, płótno dublowane; 59,5 x 73 cm
Sygnowany p.d.: Gilbert-Martin
Cena wywoławcza 3000
Estymacja 3600 – 4000