035. Karl ZILLE

500.00

ŻURAW GDAŃSKI, poł. XX w.

Akwarela, papier; 29 x 23 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: K. Zille
Cena wywoławcza 500
Estymacja 600 – 700