034. E. ZAJĄCZKOWSKI

200.00

KOLUMNA ZYGMUNTA, ok. 1930

Czarna kredka, akwarela, papier; 32 x 32 x 25 cm
Sygnowany p.d.: E Zajączkowski
Oprawiona
Cena wywoławcza 200
Estymacja 300 – 400