032A. Wacław CHODKOWSKI

600.00

CZTERY PRACE

Plac Zamkowy
Akwarela, papier; 9 x 14,1 cm
Sygnowany p.d.: W. Chodkowski

Cięcie po stole
Akwarela, papier; 13,6 x 9 cm
Sygnowany p.d.: CW

W kąpieli
Akwarela, papier; 14 x 8,5 cm

Piknik
Akwarela, papier; 13,7 x 9 cm

Cena wywoławcza 600
Estymacja 1000 – 1200