032. Wilhelm Hans BURGER-WILLING

1,200.00

ODPOCZYNEK ŻNIWIARZY

Olej, płótno; 71 x 80,5 cm
Sygnowany l.d.: W. H. Burger v Willing

Wilhelm Hans BURGER-WILLING
1882 – 1969 Untermaubach
Popularny malarz niemiecki. Studiował na Akademii w Dusseldorfie. Zyskał uznanie dzięki scenom wiejskim z subtelnym użyciem koloru i impresjonistycznej fakturze.
Cena wywoławcza 1200
Estymacja 1800 – 2000