027. Tadeusz CIEŚLEWSKI ojciec

1,000.00

WIDOK NA MOST KIERBEDZIA I PRAGĘ, ok. 1930

Akwarela, gwasz, papier; 25 x 32 cm
Sygnowany p.d.; T. Cieślewski
Oprawiony

Rzadko spotykany w twórczości artysty motyw. Ciekawa pozycja ikonografii Warszawy.
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1500 – 2000