024. Władysław STACHOWICZ

400.00

ANTYKAMERA KRÓLA W PAŁACU W WILANOWIE, ok. 1930

Akwarela, papier; 47,5 x 34 cm (w świetle ramy)
Sygnowany p.d.: Wilanów / Stachowicz
Stan: rozdarcia przetarcia papieru
Cena wywoławcza 400
Estymacja 1000 – 1500